55587458 hei@hybriid.ee

Updated 18.05.2017

Sisuloome püsiteenus – uuendame regulaarselt kodulehekülje sisu

Sisuloome püsiteenus on kodulehekülje sisu pidev uuendamine ja kasutajakogemuse lõputu täiustamine. See on ka kõige efektiivsem kodulehe optimeerimise metoodika. Et koduleht muutuks järjest populaarsemaks ja selle külastajate arv kasvaks pidevalt kiirenevas tempos, on ainus võimalus sisu pidev ja läbimõeldud uuendamine. Pakume sisuloome püsiteenust, mille alla kuuluvad regulaarne blogimine, kodulehekülje tekstide uuendamine, kodulehe visuaalse materjali värskendamine, linkide teenimine või muu kliendi sisuspetsiifikast lähtuv regulaarne sisuturundustegevus.

Sisuloome püsiteenus on suurepärase tasuvusega digitaalturundustakika – investeeringu maht väheneb aja jooksul ja sisuloome tasuvus kasvab pidevalt.

Miks on sisuloome püsiteenus parim kodulehe optimeerimise metoodika?

 

1. Mida rohkem sisu, seda parem

Kord loodud sisu jääb kodulehele igavesti alles. Lõviosa otsinguid on tekstilised. Mida rohkem märksõnadega seotud teksti kodulehel on, seda suurema tõenäosusega õige klient kodulehele jõuab.

 

2. Otsimootor armastab värsket sisu

Otsirobotid omistavad paremad kvaliteedihinnangud veebilehtedele, kus on rohkem värsket sisu. See tähendab, et kodulehed, millel on ka värsket sisu, saavad otsimootoris paremad positsioonid.

 

3. Sisu uuendamise arsenalist leiab igaüks sobiva

Sisuloome püsiteenusena sisu uuendamise võimalusteks on blogimine, kodulehele uute alamlehekülgede loomine, olemasolevate kodulehetekstide uuendamine, uue foto- või videosisu lisamine ja palju muud.

 

4. Püsilugejad on ettevõtte kliendid või soovitajad

Kodulehe püsikülastajad ja blogi püsilugejad on 30% tõenäosusega kas püsikliendid või ettevõtte soovitajad kõikidele nendele, kes ettevõtte tooteid või teenuseid vajavad. 30 püsikliendi või soovitaja saamiseks on vaja igakuiselt 100 püsikülastajat.

 

5. Sisuloomel on parim investeeringu tasuvus

Investeerides Google Adwordsi kindla summa, saad kindla arvu kliente, kuid pead järgmisel kuul sama arvu klientide saamiseks investeeringut kordama. Ja nii igal kuul. Investeerides sisuloomesse kahe aasta vältel igakuiselt, kasvab uute klientide arv iga kuuga, sest kodulehe leitavus paraneb kuhjuva ja uueneva sisu tõttu pidevalt. Investeeringud sisuloomesse vähenevad aja jooksul, sest sisu kumuleerub.

Miks tellida sisuloome püsiteenus?

SISULOOME PÜSITEENUS ON SOODSAM
Sisuloome püsiteenuse igakuine hind algab 360 eurost.

JÄRJEST PAREMAD POSITSIOONID
Sisuloome püsiteenus: regulaarsed sisu-uuendused, kvartaalsed kliendikoosolekud ja järjest paremad positsioonid otsimootoris.

SUPER-HEA TASUVUSEGA INVESTEERING
Sisuloome tasuvus on parem kui teistel kodulehe optimeerimise metoodikatel.

SAADA MEILE PÄRING

7 + 15 =