55587458 hei@hybriid.ee

Updated 18.06.2019

Head kodulehe tekstid toovad kodulehele õiged külastajad

Kodulehe tekstid on enamat kui tavalised tekstid. Kodulehe tekstis peavad olema täidetud kindlad tingimused ja esinema sellised tunnused, mis on mõistetavad otsirobotite jaoks. Kodulehekülje positsioon Google’is, Bingis või mujal põhineb suures osas sellel, kuidas on kirjutatud kodulehekülje tekst ja kas selles sisalduvad teatud kindlad elemendid.

Kirjutame kodulehekülje tekstid, mille tulemusel muutub kodulehekülje positsioon otsimootorites paremaks. Kodulehele, mis ilmub otsimootoris esimeste tulemuste seas, tuleb rohkem külastajaid.

Kodulehe tekstide koostamine – kuidas see käib?

Kodulehekülje tekstide koostamine toimub kindla loogika järgi. Kirjutame kodulehe tekstid arvestades paljusid erinevaid aspekte ja reegleid, paljude teiste hulgas näiteks ka neid.

1. Kodulehe iga alamlehe URL sisaldab selle lehe kõige olulisemat märksõna (põhimärksõna).

2. Kodulehekülje iga alamlehe kõige olulisem märksõna (põhimärksõna) on selle lehe pealkirja üks esimesi sõnu, alamlehe pealkiri on 40-70 tähemärki pikk.

3. Kodulehekülje iga alamlehe kõige olulisem märksõna (põhimärksõna) on metakirjelduse üks esimesi sõnu, metakirjeldus on 155 tähemärki pikk ja metakirjaldus sisaldab selget müügiüleskutset.

4. Kodulehekülje iga alamlehe tekstimaht on suurem kui samale märksõnale konkureeriva lehekülje tekstimaht.

5. Kodulehekülje alamlehe kõige olulisemat sõna ehk põhimärksõna on kasutatud kohe kodulehekülje teksti alguses.

6. Kodulehe tekstid on liigendatud pealkirjadega. Kodulehekülje tekstis on kasutusel H1 ja H2 (võimalusel ka H3 ja H4) pealkirjad kasvavas järjekorras. Mõni pealkiri sisaldab põhimärksõna.

7. Kodulehekülje tekst on liigendatud punktloenditega. Punktloendid on sümmeetrilised.

8. Kodulehekülje teksti laused on selged, lühikesed ja arusaadavad. Kodulehe tekstid on ladusad ja grammatiliselt korrektsed, kirjavead puuduvad. Kodulehe tekst sisaldab müügiüleskutseid.

9. Kodulehe tekstis kasutatakse lisaks alamlehe kõige olulisemale märksõnale ehk põhimärksõnale ka selle sõna sünonüüme.

10. Kodulehekülje tekst sisaldab ühte siselinki mõnele teisele sama kodulehekülje alamlehele ja ühte välislinki, lingid on SEO-sõbralikud.

Kas tellida kodulehe tekstide koostamine või kirjutada kodulehekülje tekstid ise?

Kodulehe tekstide koostamine teenusena sisse osta on tihti mõttekam kui ise kodulehe tekstide kirjutamisega vaeva näha. Kodulehe tekstide koostamise professionaalidelt tellides saab kõikidele kodulehe optimeerimise reeglitele vastavad, ladusad ja keeleliselt korrektsed tekstid. Samuti saab kodulehe tekstide tellimisel kokku hoida enda väärtuslikku tööaega. Loe ka: kodulehe tõlge.

Kodulehekülje tekstide hind

Kodulehe tekstide hind oleneb sellest, millisel teemal ja millises mahus tekste on vaja. Kodulehekülje tekstide kirjutamise hind on keskmiselt 0,2 eurot/sõna. Lisaks kodulehekülje tekstidele saab meie käest tellida ka foto- ja videomaterjali kodulehe tekstide illustreerimiseks.

Investeeri kodulehe tekstidesse, sest see

TOOB ROHKEM KÜLASTAJAID
Õigesti kirjutatud kodulehe tekstid annavad kodulehele otsimootoris paremad positsioonid.

TEEB ROHKEM MÜÜKI
Kodulehekülje tekst sisaldab selgeid müügiüleskutseid ja kutsub sinu potentsiaalse kliendi ostma.

ON INVESTEERING AASTATEKS
Kodulehe tekst teenib end kasumiga tagasi. Mida pikem ja parem tekst, seda rohkem kliente.

SAADA MEILE PÄRING

8 + 3 =